KRİPTO PARA VE NETWORK MARKETİNG PLATFORMU

GÜNCEL PROJELER

Masternode Projeleri-E-Ticaret-Altyapı Hizmetleri-Otomatik Akıllı Ticaret Yazılımları-Pasif Gelir Kazanabileceğimiz Projeler
Git SANAL ESNAF

SANAL ESNAF

Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi.İşletmesi ürünü olmayan bireysel girişimciler de Senin Mağazan’da bir mağaza açarak E-ticaretten kazanç sağlayabilir ve alternatif bir gelir oluşturabilirler Üstelik sadece bilgisayar, cep telefonları ile mekan ve zaman sınırı olmaksızın diledikleri gibi çalışabilirler.Bireysel Girişimciler için Senin Mağazan iki seçenek sunarGünümüzün ihtiyaçlarına uygun farklı, esnek ve ilerici özelliklerimizle başarıyı yakalayabilirsiniz.

Git OCEANS ENTERPRİSE

OCEANS ENTERPRİSE

Bizimle kaybetmezsiniz, ya kazanırsınız ya çok kazanırsınız. SmartTrade GO akıllı ticaret yazılımı ile her halükarda kazanırsınız. Bitcoin ve Ethereum’larınız aylık ortalama %5-30 çoğalır. Her sabah kazanmanın mutluluğu ile uyanırsınız. Mutluluğunuzu başkalarıyla paylaşmak isterseniz, tavsiyelerinizin Oceans kazanç planındaki karşılığı çok cömerttir. (Oceans Enterprise, Smart GO akıllı ticaret yazılımının pazarlamasında yetkili firma)

Git SMART TRADE GO

SMART TRADE GO

Akıllı Ticaret Sistemi tamamen otomatiktir ve yapılandırmaya bağlı olarak 24 saat işlem yapılabilir.Herkes kazanabilir. Tecrübeye gerek yok. Sizin için Smart Trade Coin BOT’u tam otomatik çalışacaktır.Bilgisayarınızı açık bırakmanıza gerek bulunmamaktadır. Smart Trade ticaret aracı kar elde etmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyabilir.Ticareti aracı için minimum çalışma süresi 30 gündür.

Git SENİN MAĞAZAN

SENİN MAĞAZAN

Yazılım, Tasarım ve Hosting gibi tüm altyapısı hazır, teknik bilgi gerektirmeyen, kullanımı kolay eTicaret mağazası. Tüm güvenlik sertifikaları alınmış, eft, havale, kredi kartına taksit ve kapıda ödeme ile satış imkanı. İstediğiniz ürünleri satabilir ya da satışını engelleyebilirsiniz. İsterseniz genel bir alışveriş sitesi, isterseniz de niş ticaret mantığıyla sadece belirli bir kesime hitap eden ürünler satabilirsiniz.

Senin Mağazan Altyapısı İle Stoksuz E-Ticaret 📢Senin Mağazan E-Ticaret Altyapı Sağlayıcı İle Neler Yapabilirsiniz ? 🛒KAZANCIN 4 FARKLI YOLU 🔴Kendi Ürünlerinizi satarak kazanç elde edin ⚫️Sisteme Tedarikçi ekleyerek kazanç elde edin 🔴E-Ticaret Yazılım Bayiliği yaparak kazanç elde edin ⚫️Satış Havuzunda bulunan ürünleri satarak kazanç elde edin

Önemli Açıklama: Her hangi bir şirketle resmi bir bağlantımız bulunmamaktadır.Web sitemizde yayınlanan makaleler ile kripto para ticareti ve internet sektöründen kazanç elde etmek isteyen kişilerin araştırmalarına yardımcı olmak hedeflenmektedir. Yapılan açıklamalar bilgi amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para sektörü ciddi riskler içerir ve ticaret kararlarını verme sorumluluğu kişilerin kendilerine aittir.