WeGoCrypto Network Nedir? Kazanç Planı Nasıldır?

We Go Crypto  İsviçre Merkezli  Kripto Para Exchange platformudur.Şirketin CEO’su kendi alanında dünya çapında tanınmış ünlü bir kişi olacak.Dünyanın en büyük Kripto Para takas platformunu kurmak hedefleniyor.Şirket hisselerinin % 70’i tavsiye sistemiyle yatırımcı ortaklara dağıtılacak.

Dünyadaki büyük Exchang borsalarına  şu an hissedar olduğunuzu düşünün.. Bu borsalar kendi altyapılarını kullandırarak yapılan her işlemden belli oranlarda komisyon almaktalar.İşte bizler de şuan başlangıç olarak  100.000 katılımcısı ve ilerleyen zamanlarda milyonlarca kullanıcısı olacak dev bir Exchange platformunun elimizdeki Whoucher Miktarı oranınca hissedarları olacağız.

We Go Crypto Exchange platformu 09.05.2018 tarihinden sonra aktif hale gelecektir. Şirket hissedar ortaklarını Nisan 2017 – 08 Mayıs 2018 tarihleri arasında talep toplayarak oluşturmayı planlamaktadır. Platform uluslararası tüm  yasalara tamamen uygun ve İsviçre  merkezli kayıtlı bir şirket olacak.

WE GO CRYPTO SLAYT SUNUM:TIKLAYIN

WE GO CRYPTO TÜRKÇE TANITIM VİDEO

Peki nasıl ortak olabilirsiniz?

We Go Crypto’nun   satışa çıkardığı Arbitraj yazılım paketlerinden satın alarak ortaklık yatırımınızı yapabilirsiniz.2018’in Mayıs ayında elimizdeki Whoucher’lara (Kupon)  karşılık gelen hisselerimiz hesaplarımıza yüklenecek.Ve elimizdeki Whoucher oranınca We Go Crypto Exchange platformuna ortak olacağız.

9 Mayıs  2018 tarihinden itibaren  We Go Crypto Exchange platformunda ticaretin başlatılması planlandı. Ticaret başlayınca siz de ömür boyu bu kazançlardan hisseleriniz oranında pay alacaksınız.

We Go Crypto; Sadece Crypto paraları kendi aralarında takas yaptıran klasik bir exchange platformu değildir. We Go Crypto; exchange lisansına sahip, tüm ülkelerin yerel yasalarına uyumlu, crypto paraları kendi aralarında takas yaptırmanın yanında, yerel para birimi ile crypto para alma ve ve crypto paralarını yerel para birimine çevirme imkanı da sunan ve Western Union tarzında dünyanın her yerine fiziksel ofisler açarak, bu hizmeti internetten uzak kişilerin ayağına da götüren global ve yenilikçi bir exchange borsasıdır.Şirketin merkezi İsviçre’dir.

We Go Crypto, tüm dünyada klasik paranın crypto paraya dönüşümünü olabildiğince kolaylaştıran bir konsepti temsil etmektedir. Bütün bunlara ilave olarak, blok zinciri teknolojisi (Blockchain) ile korunuyor olması We Go Crypto’yu rakipsiz yapıyor. Böylesine global bir konsepti güvenli bir limandan yürüten We Go Crypto  cazibe merkezi olup dünyanın en büyük işlem yapan Exchange platformu olabilme hedefiyle yola çıkıyor.

Neden çok heyecanlıyız?
Olağanüstü büyüme potansiyeli olan böylesine uçzuz bucaksız bir pazara, benzersiz kolaylıklarla giren ve tüm işlemlerini güvenli bir limandan (Blockchain) yürüten We Go Crypto cazibe merkezi olup tüm dünya crypto ve yerel paralarının ticaret merkezi olmaya en güçlü adaydır.
Şimdi sizin de We Go Crypto Şirketine hissedar ortağı olma şansınız var ve bu sizin hayatınızın en büyük yatırımı olabilir. Bunun anlamı nedir? Bunun anlamı; We Go Crypto Exchange platformu üzerinde her saniye gerçekleşen tüm alım-satım işlem komisyonlarından, ömür boyu hisseniz oranında pay alacaksınız demektir.

WeGoCrypto Akıllı Arbitraj Yazılımı Nedir ?

WeGoCrypto Akıllı Arbitraj Yazılımı ortalama 700 farklı borsayla anlaşma yapacak ve API yazılımı sayesinde entegre şekilde bu borsalara bağlı çalışarak bu borsaları sürekli tarayarak hızlı bir şekilde ucuza bulduğu sinyali pahallıya satabildiği anda biz yatırımcılara haftalık, giriş yapılan Yazılım Paketine  bağlı olarak belli sayıda sinyal gönderecek bir yazılım.

We Go Crypto ortaklık gelirlerinin yanında, müşterilerine sağladığı özel bir yazılım robotu ile içerideki varlıkları her saat çoğaltma fırsatı vermektedir.(Bu tam otomatik özellik 50.000 Dolarlık Pakette Mevcuttur) Finans robotu, içerideki sermayeniz ile, saatte bir kaç defa, fiyatı düşen crypto paraları sizin adınıza alıp, fiyatı yükseldiğinde satmak suretiyle size extra kazanç getirecek.

We Go Crypto Exchange platformu üzerinde, yatırım şirketlerinin milyonlarca dolar sermayeleriyle, finans robotunu kullanarak yapacakları işlemlerden gelecek komisyonların büyüklüğünü düşünün. Bir ortak olarak her ay alacağınız kazançlarınızı hayal edebiliyor musunuz?

Müşteriler için böylesine kolaylıklar ve kazanç avantajlarıyla dolu bir excange platformu sizce de cazibe merkezi olup sektörü domine etmez mi? Dünyada crypto paraya yönelişin daha çok başında olduğumuzu da dikkate alarak düşünürseniz, We Go Crypto hakkında neden çok heyecan duymanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

WEGOCRYPTO SAS ARBİTRAJ  YAZILIM  ÇEŞİTLERİ

WE GO CRYPTO PAKET DETAYLARI:TIKLAYINIZ

WE GO CRYPTO ARBİTRAJ  YAZILIM  FİYATLARI

Starter = 100$ → Pazarlama
Bronze = 500$ → Pazarlama
Silver = 1.000$ → 10.000 Whoucher(Kupon)
Gold = 3.000$ → 36.000 Whoucher(Kupon)
Platinum = 5.000$ → 65.000 Whoucher(Kupon)
Ruby = 12.500$ →  187.500 Whoucher(Kupon)
Diamond = 50.000$ →  750.000 Whoucher(Kupon)

Bulunduğunuz paket seviyesi haftalık toplam Ekip kazanç limitinizi belirlediği için başlangıçta imkanlar ölçüsünde yüksek paketlerle projeye başlamak önemli.

Örnek:1

100 Dolar ödeyerek başlangıç paketiyle sisteme giriş yapan bir yatırımcı haftalık en fazla 700 Dolar Ekip Binary  kazancı elde edebilir.

Örnek:2

5000 Dolar ödeyerek Platinium paketiyle sisteme giriş yapan bir yatırımcı haftalık en fazla 35.000  Dolar Ekip Binary  kazancı elde edebilir.

NOT: Başlangıçta 1000 Dolar ve üzeri paket alarak projeye başlayanlar daha sonra haftalık kazanç limitlerini artırmak amacıyla paketlerini her zaman yükseltme hakkına sahip oluyorlar.

Split nedir?

We Go Crypto Split Sayıları

Silver = 1.000$ = 1 Split Hakkı
Gold = 3.000$ =2 Split Hakkı
Platinum = 5.000$ = 3 Split Hakkı
Ruby = 12.500$ =4 Split Hakkı
Diamond = 50.000$ = 5 Split Hakkı

 Split bir yatırım paketiyle size verilen jeton sayısının 2 katına çıkması demektir.Bazı paketlere özel olarak bu katlamalar sınırlı sayıdadır. Projeye ilk girenler splitler sayesinde çok ciddi sayıda Whoucher(Kupon) sahibi olacak ve bu da şirkete çok daha fazla oranda hissedar olmak anlamına geliyor.
  • Splitler yönetim panelindeki barometre %1’den başlayarak  %100 olduğunda gerçekleşir.
  • Barometre bazen 1 haftada %100 olur bazen 1.5 ayda %100 olur. Bunu projeye katılan yatırımcıların hızı belirler.
  • Barometre her %100 olduğunda splitler gerçekleşir ve birer birer azalır.

50.000 Dolarlık Elmas (750.000 Token) giriş paketiyle sisteme başlangıç yapan yatırımcının 5 split hakkı bulunmakta.

750.000*2=1.500 000 → 1.Split

1.500 000*2=3.000 000 → 2.Split

3.000 000*2=6.000 000 → 3.Split

6.000 000*2=12.000 000 → 4.Split

12.000 000*2=24.000 000 → 5.split

Splitler tamamlandığında yatırımcının elinde proje start aldığında 24.000 000 Adet jeton karşılığı hisse olacaktır.

We Go Crypto Network Kazanç Planı

1-) Referans Bonusu = %10
Örnek;
500 Dolar paket ile direk dahil ettiğiniz her bir yatırımcı için 50 Dolar bonus kazanırsınız.

5000 Dolar paket ile direk dahil ettiğiniz her bir yatırımcı için 500 Dolar bonus kazanırsınız.

2-) Fast Start Bonusu (Hızlı Başlangıç) = %10

Ödemesini gerçekleştirip Paketimizi aktif ettiğimiz günden itibaren 35 gün içinde takımımızla beraber 5000 Dolar ciro oluşturduğumuzda Fast Start bonusa hak kazanırız.İlk 35 gün içinde kayıt yaptığınız 1000 Dolar ve üzeri giriş yapan direk referanslarınız daha sonra her paket yükseltme yaptıklarında %10 fast start bonusu almaya devam edersiniz.Bu sebeple ilk 35 gün içerisinde mümkün olduğunca hızlı hareket edip daha fazla sayıda direk üye yapmakta fayda var.
Yani %10 olarak aldığımız tüm referans kazançlarımıza ilave olarak %10 daha bize kazanç sağlar.
Örnek;

500 Dolar ile projeye dahil ettiğimiz bir yatırımcıdan;
50 Dolar Referans + 50 Dolar Fast Start = 100 Dolar Kazanç sağlarız

3-)Binary Kazancı = %10

We Go Crypto projesine katıldığınızda sistem ağacına yerleşirsiniz. Projeye yeni katılanlar sağ ve ya sol kollardan birine yerleştirilecektir.
Aldığınız paket fiyatı aynı zamanda paketin Puanıdır. We Go Crypto projesinde  kısa kolunuzda oluşan puanların her hafta %10’u hesaplanarak size kazanç olarak ödenmektedir.
Örnek;
Sağ kolunuza 1000 Dolar yatırımla 1 kişi kayıt yaptığınızda
Sol kolunuza da  3000 Dolar yatırımla 1 kişi kayıt yaptığınızda
Sağ ve sol kolunuzda  3000/1000 bir puan dengesi oluşur.
Kısa kol burada sağ koldur ve hesaplama döneminin  sonunda 1000 puanın %10’u (100 Dolar) hesabınıza yatırılır.
Sol kolunuzda kalan 2000 Puan ise Sağ tarafa gelecek diğer puanların yeni denge oluşturmasını bekler silinmez .
Binary kazancı sonsuz derinliğe kadar verilir.

4-) Matching Bonus :6. Derinliğe Kadar (%10 – %25 Arası)

Başladığınız paket seviyesine göre tüm ekibinizin haftalık binary  kazançlarından matching bonusu almaya hak kazanırsınız.

Örnek:1

100 Dolar ile giriş yaptığınızda Sadece direk referanslarınızdan bonus elde edersiniz.

Ekibinizdeki bir üye 100 Dolar binary kazancı elde ettiği zaman siz  sadece 1.Derinlikteki üyelerden %10 seviyeden 10 Dolar nakit kazanırsınız.

Örnek:2

5000 Dolar ile giriş yaptığınızda Ekibinizdeki toplam 5.Derinliğe kadar matching bonusu almaya hak kazanırsınız.

Ekibinizdeki 5.Derinliğinizde bulunan bir üye 100 Dolar binary kazancı elde ettiği zaman siz % 25 seviyeden 25  Dolar nakit kazanırsınız.

We Go Crypto Network Üyelik;

ÜCRETSİZ ÖN KAYIThttp://bit.ly/2ghUL0v

Twitter:https://twitter.com/wgcexchange

Facebook:https://www.facebook.com/wegocryptoturkey/

 UYARI !!!

Bu makale bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.Doğruluğu garanti edilemez.En doğru ve güncel bilgilere projenin resmi (wgc-network.info)web sitesinden ulaşabilirsiniz.

WeGoCrypto projesi dünyadaki her bir ticari faaliyette olduğu gibi kesinlikle sizlere %100 şekilde kazanç vaadedemez ve öngörülebilen ve yahut öngörülemeyen riskleri de proje sonuna kadar beraberinde getirebilir. Bu yazıda sizlere anlatılan konuyu sadece bu yazıya bağlı kalmaksızın daha kapsamlı ve daha detaylı araştırmak sizin tercihinize kalmış bir durumdur.
Bizler proje sorumlularından aldığımız bilgilerin dışında hiçbir şekilde burada farklı bir konudan veya vaadden söz etmedik ve etmeyiz de. Bizler projeyi detaylı olarak burada anlatıp kararı siz değerli insanların kendi düşüncesine bırakmaktayız.

Paranız yoksa projeye girmemenizi ve paranız olana kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz.Bu projeye katılmak için bankadan kredi çekmek, ev-araba veya başka mal varlığını satmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.Ticaret Risktir. %100 kazanacağız diye bir garanti yoktur.Bu projeye illa da yatırım yapmak isterseniz her hangi bir olumsuz durumla karşılaşma olasılığı ihtimaline karşın  üzülmeyeceğiniz bir para miktarı ile sisteme girmenizi tavsiye ediyoruz.

Makale, projede değişiklik oldukça güncellenecektir.

Kaynak:Süleyman Tavşan

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir